Náhradní díly.

Prodej dílu na všechny auta. 

Skladem kvalitní   díly  jako:

Brembo,ATE,TRW,Textár filtry,ložiska kol SKF,FAG,čepy ramen i

řízení TRW a LEMFOERDER atd.

TRW brzdové obložení Golf a Octavie. Akce za 789 Kč

etka

Žádný z výrobců automobilů nemá svoje vlastní továrny na výrobu těchto dílů. Naopak, z důvodu čím dál větší unifikace autodílů mající za cíl snížit výrobní náklady dochází běžně k situacím kdy je stejný díl (např. brzdové destičky) dodáván od jednoho výrobce součástek několika výrobcům automobilů.

Jak to tedy ve skutečnosti funguje? Zjednodušeně řečeno. Ty samé brzdové destičky vyrobené ve stejné kvalitě, jedním výrobcem dostanou na konci výrobní linky potisk toho kterého výrobce automobilů a zabalí se do „jeho“ krabičky. A „originální autodíl“ je na světě. Zbytek výroby pak dostane potisk samotného výrobce a zabalí se do jeho krabičky. S tímto výrobkem se pak můžete setkat na volném trhu náhradních dílů.

Filtron, Bosch a Hengs  které používáme, dodává filtry do prvovýroby těmto výrobcům vozů: Ford, Volkswagen, GM, Fiat, Land Rover, MG Rover.

Samozřejmě zde mluvíme o výrobcích renomovaných firem dodávajících do prvovýroby vozidel. Nesmíme zapomínat, že se dnes objevují na trhu i výrobky z „asijských“ zemí, které neoprávněně používají ochranné známky a značky těchto firem. Takových je třeba se vyvarovat.

Více o Originálních dílech  se dozvíte v našem autoservise.

Nové nepoužité 
ABS VW  1J0614117C  -3000,-Kč 
 Tlumič 7P6616403J   7500,- Kč
Tlumič 7P6616404J    7500,- Kč
starší díl  7H5907040B  800,- kČ
ceny jsou bez DPH.